Sunday, May 08, 2016

Başlık Bulamadım :)Neden yazmakta zorlandığımı düşünmek ve sorgulamak yerine, en iyisi yazmakla başlamak :)
Son post tarihi Ocak 2015 imiş ve her ne kadar bol yazılı yeni bir yıl dilemişsem de olmadı. Hem yazmayı çok istemek hem de yazamamak konusu herkesin karşılaştığı bir durumdur diye düşünerek kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Hem zaten son yazıdaki narlı fotoğraf da eğriymiş. Buldummm! Nar fotoğrafım eğri olduğu için yazamadımmm. Evet suçluyu bulduğuma göre artık yeni yazılara başlayabilirim :)Endüstri ürünleri tasarımcısıyım ve oldukça uzun zamandır mobilya tasarımları ve tasarım yöneticiliği yapmaktayım. Bir taraftan da kendimi iyi hissettiğim küçük projeler yapıyorum, yapmaya çalışıyorum. İşte Liluthings de bu fikirlerin, fotoğrafların ve denemelerin paylaşıldığı sıcak ve huzurlu bir blog olsun istiyorum.
Son zamanlarda yaptığım çalışmaları yavaş yavaş hikayeleriyle paylaşmaya başlamak keyifli de olacak sanırım. Belki bazen hiç yazmadan sadece fotoğraflar olacak. İster yazılı ister yazısız, birilerinin aklının bir köşesinde olmak ve sıcak, sevimli, huzur dolu bir adres olarak anılmak en güzeli olur sanırım.

O zaman en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere :)


Instead of thinking about why I have difficulty in writing, start to writing is the best :) Last post date was in January 2015. The pomegranate photo was already out of the straight in the last post. I think I couldn't write anything, because of the wrong photo :) The guilty is pomegranate :) Yessss, I've found guilty . Then I can start to write new posts :)

I'm an industrial designer and design manager for a long time. I love diy projects, design projects, photography. I want to share all things that I love. I will start to share the works I've done recently with their stories. I hope Liluthings will be peaceful blog as soon as possible...

That's all... :)

No comments :

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...